Bahçe Dekorasyon – Peyzaj İşleri

Bahçeler evlerimizin en önemli parçalarından bir tanesidir. Evimizi daha güzel gösteren bizlere ferah yaşam alanları sunan bahçelerimizin tasarımlarını mekanınıza en uygun şekilde yaparak sizlerin daha da rahat etmesini sağlıyoruz.

Dekoratif taş uygulamaları
Bahçelerde taş uygulamaları hem modern bir görünüm sağlar, hem  de mekanınıza değer katar. Problemli alanlarınızı farklı renk taşlarla farklı desenler yaratarak görünümü mükemmel hale getirebiliriz. Bitkilerinizin altına taşlar yerleştirip daha düzenli bir görüntüyle beraber bitkilerin kendilerini daha çok göstermelerini sağlayabiliriz. Bahçe girişlerinizde, ev girişlerinizde çeşitli desenler yaratarak hoş bir karşılama oluşturabiliriz.

Çim uygulamaları
Rulo halindeki hazır çim uygulamaları büyük titizlikle deneyimli ekip üyelerimiz tarafından yapılmaktadır. Basılmaya ve susuzluğa dayanıklı olan hazır çimler ile kısa sürede yeşil bir bahçe elde edebilirsiniz.

Kamelya Yapımı

Kamelyalar ister müstakil ev olsun isterse apartman olsun tüm mekanların vaz geçilmez dinlenme yerlerinden birisi haline gelmiştir. Remi kurum ve kuruluşların bahçelerinde de gittikçe yaygınlaşan kamelyaların yapımını ve montajını en kısa sürede tamamlayarak sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Çocuk Oyun Parkları

Bahçelerimizin olmazsa olmazlarından birisi de çocuk oyun parklarıdır. Çocuk oyun parkı kurulumunu bahçenizin en uygun yerine kurarak hizmetinize sunuyoruz.

Çocuk Oyun Parkları çocuklar için oyun ve eğlence amacıyla tasarlanmış kaydırak, salıncak, tahterevalli, zıpzıp gibi oyun donatı ve oyun ekipmanlarından oluşan park ve bahçelerde kullanılan çeşitli çocuk oyun ürünlerinden oluşmaktadır.

Firmamız Maraş Yapı’dan fiyat teklifi almadan asla karar vermeyin.

× Teklif İsteyin