SABİT TENTE

Sabit mekanlara, şık ve modern bir yaklaşım getirmeye ne dersiniz? Maraş Yapı, profesyonel sabit tente uygulamaları ile siz de işletmenize farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Sabit Tente Nedir?

Özellikle işletmeler tarafından talep gören kışın yağışa karşı, yazın da güneşe karşı önlem olarak sabit bir şekilde yerleştirilen tente uygulamasına sabit tente denmektedir. Örneğin önünde taksi beklenen bir otel veya restoran tarafından tercih edilmesi son derece mantıklı olan sabit tente uygulaması, müşterilerinizi yağış ve güneşten koruyarak memnuniyeti arttırırken, üzerine yerleştirilecek şık reklam tasarımı ile bulunabilirlik ve görünürlüğünüzü de arttıracaktır.
Sabit ayaklar üzerine uygulanan bu sistemler yere sabit ayaklar üzerinde veya duvara sabit ayaklarla uygulanabilmektedir. Sabit tente fiyatları hareketli alternatiflere nazaran daha şık ve hesaplı çözümler sunabilmektedir. 50×100 ve 250×600 ebat aralığında uygulanabilen sabit tente uygulamaları ile ilgili detaylı model bilgisi ve fiyatlandırma için lütfen bizlerle telefon numaralarımız aracılığı ile iletişim kurunuz.

Kahramanmaraş ve çevre illere sabit tente imalatı ve montajı yaparak sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

× Teklif İsteyin