MARAŞ YAPI ÇİT VE TELÖRGÜ SİSTEMLERİ

Panel çitler, estetik kaygısı olan kişiler için de en çok tercih edilen üründür. İstediğiniz renk ve formda yaptırabilirsiniz. Ayrıca güvenlik önlemi almayı şart sayıyor fakat maliyetinden korkuyorsanız da panel çitler tam size göre. Diğer güvenlik önlemlerine göre çok daha düşük maliyetle tamamlanır ve aile bütçenizi yormaz.

Mekanınıza Çit  mi yaptıracaksınız? O zaman doğru yerdesiniz. Alanında uzman ekibimizi arayın ücretiz keşif hizmetimizden yararlanın. 

Tel Örgü Çit  Bizim İşimiz:

 • Dikenli Tel Çit
 • Beton Direkli Tel Çit
 • Boru Direkli Tel Çit
 • Dekoratif Çim Çit
 • Panel Çit
 • Jiletli Tel Örgü Çit
 • PVC Kaplı Tel Çit

Dikenli Tel sistemleri

Dikenli tel yapısına baktığımızda kablolara benzeyen aralıklarla sivri bükülmüş uçları bulunan ürünlerdir. Farklı tel yapılarına kıyasla daha uzun şekilde kullanılabilen çözümlerdir. Kullanım alanı oldukça geniş olan dikenli tellerin aşılması ya da kesilmesi mümkün değildir.

Dikenli tellerin kullanım alanları ise:

 • Parkları korumak ve sınırlandırmak için,
 • Bahçelerin korunmasında,
 • Yol kenarlarında geçişi engellemek için,
 • Site ya da villalarda koruma amaçlı,
 • Sanayi bölgelerinde güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.

Beton Direkli Tel Çit Sistemleri

Montajı itibari ile en sağlam çit sistemi olan beton direkli çitler yıkılmaya, yakılmaya, delinmeye karşı korunaklı en sağlam çit sistemidir. Montaj yapılacak olan zemin üzerine 3 metre aralıklarla 50×50 çapında ve 40 cm çapında çukurlar açılarak montajını yapılmaktayız.

Firmamız en sağlam ve dayanıklı çit çeşitlerinden olan beton direkli çit genellikle, boş arazilere, hava alanlarına ve bina güvenliğini en iyi şekilde sağlamak amacı ile site etrafına uygulama yapmaktadır. Beton Direkli Çitleri meyve bahçelerinin etrafında ve villa bahçelerinde de kullanılmaktayız.

Boru Direkli Tel Çit

Boru Direkli Tel Çitlerin kullanım alanı çok geniştir. Hava alanları, bina ve site çevresinde, bağ –bahçe  ya da otopark iletmelerinin etrafında, hobi bahçesi vb. ya da çocuk bahçeleri parka alanlarının çevre güvenliğini sağlamak için kullanılır.

Düz ve eğri boyunlu olmak üzere boru direkli tel çit  iki çeşittir. Kişilerin zevklerine ve kaplanacak alanın özelliğine göre değişik şekilde yapılmaktadır.

Boru direkli tel çitler, çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Boru direkler isteğe bağlı olarak; antipas, antipas ve yağlı boya veya polyester kaplı olmak üzere hazırlanarak kullanıma sunulur. Boru direklere, istenilen ölçülerde kesilerek bükülme (kavis) özelliği verilebilmektedir ve çok kullanışlıdır.

Çim Çit İle Duvar Kaplama

Bahçe duvarlarınızın soğuk çirkin görüntüsünden kurtulup mimari bir esere dönüştürmek isterseniz hemen çim çit uygulamalarımızla mekânınıza estetik kazandıralım.

Çim çit uygulamaları günümüzde oldukça popüler olup her geçen gün kullanım alanları daha da artmaktadır. Çim çitlerin doğal görünümü ile mekânlarınız renklenecek mükemmel bir görüntüye kavuşacaksınız.

Panel Çit Sistemi Nedir?

2,5 m genişliğinde panellerin profillerle birbirine bağlandığı montajı kolay, taşınması ve sökülmesi pratik ürünlerdir. Bahçe duvarlarından bıktıysanız panel çit sistemleri tam da sizlere göre.

Neden Panel Çit Tercih Etmeliyim?

Panel çiti tercih etmek için pek çok sebep sayılabilir. Evinizi, iş yerinizi, bahçenizi panel çit sistemleri ile çevirip elini kolunu sallayarak bahçenize giren insanlardan, başıboş sokak hayvanlarından ve buna benzer şikâyetlerinizden kurtulabilirsiniz.

Jiletli Tel Örgü Çit Sistemleri

Yüksek güvenlik gerektiren bölgelerde kullanılan jiletli teller insanları caydıran bir özelliğe sahiptir. Bu sayede bu tür arazilere girmekten büyük ölçüde vaz geçeceklerdir.. Kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren bu tarz güvenlik önlemleri arasında en iyisi jiletli teldir.

Pvc Kaplı Çit Teli

PVC tel; geri dönüşüme uygun bir malzemeden imal edilmiştir. Güneş ışınlarına ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Renkleri solmaz ve çatlama yapmaz. Yıkanabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca kesinlikle yanmaz. Estetik bir görünüme sahiptir mekânınıza değişik bir hava katar.

PVC telin en önemli özelliği ise ekonomik ve uzun ömürlü olmasıdır. Bu özellikleri, PVC telin çok tercih edilen bir tel olmasını sağlamıştır.  Pvc tel 0,5 metreden 6 metreye kadar istenilen ölçüde tek parça olarak üretilebilmektedir ve montajı da çok kolaydır.

× Teklif İsteyin